logo
TakipciAlmak.Com Hizmetinizdedir. Herhangi Bir Sorunla Karşılaştığınızda Lütfen Bize: +90 (507) 514 53 65' Den Ulaşınız İnstagram Takipci Al İnstagram Otobeğeni Al İnstagram Beğeni Al İnstagram Videoİzlenmesi Al Youtube Abone Al Youtube İzlenme Al Twitter Takipçi Al
Whatsapp'dan Yaz :+90 (542) 514 53 65
destek@takipcialmak.com

Instagram Feed

Title Image

Hakkımızda

Kendimizi Tanıtalım

Sosyal Medya Mağazanız

TakipciAlmak.com Cadde Ajans tarafından 2016 Yılından Kurulmuş Kişisel veya Kurumsal Hesapların Sosyal Medya İhtiyaçlarını Gidermek Amacıyla Ortaya Çıkan Bir Projedir. Alanında beklentiyi karşılayıp başarılı olan TakipciAlmak.com her sosyal medyada hizmet vermek yerine sadece uzman olduğu sosyal medya alanlarında hizmet verip müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Günümüzde iki tane siyasi parti bölge hesapları, 18 tane İnstagram butik hesabı ve 8 adet şirket hesabı ve bir miktar kişisel hesaba her ay düzenli hizmet vermektedir.

TakipciAlmak.com Olarak Alanında Uzman Kadromuzla Sizlere Sadece Uzman Olduğumuz Sosyal Medyalarda İnstagram Takipçi Beğeni Yorum ve Video İzlenmesi alanlarında Twitter’da Sadece Takipçi ve Youtube’da İse Abone ve Video Görüntülenmesi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Bunun Yanında Grafiker Arkadaşlarımızında Desteğiyle Sosyal Medya Yönetimi Ve Reklamcılık Hizmetini de Sizlere Sunmaktayız.

Sosyal Medya Yönetiminde Bizimle Yapmış Olduğunuz Anlaşma Neticesinde Belirli Günlere Ortalama 2 Günde Bir Olacak Şekilde Sizin Adınızla Logonuzda ve Sadece Size Özel Hazırlanmış Görselleri Şifrenizi Paylaşmak İsterseniz Direk Biz Paylaşımını Yapmaktayız Şifrenizi Paylaşmak İstemezseniz Görselleri Sizlere Sunmaktayız Sizde Bunları Sosyal Medyada Bizim Sizlere Ayrıca Göndermiş Olduğumuz Hashtag(#) ler İle Beraber Paylaşımını Gerçekleştiriyorsunuz. Bundan Sonra İse Sistemlerimiz Tarafından Beğeni Gönderilerek Görselinizin Daha Fazla Bir Kitleye Erişmesini Sağlayarak 30 Gün Boyunca Parça Parça Türk Takipçi Gönderimini Sağlamaktayız.

a

Twitter'da Hesabınıza Renk Katın Twitter Düşme Garantili Paketlerimiz İle Takipçileriniz Artık Düşme Garantisi Altında !

-Twitter

Youtube Abone Satın Al Hizmeti İle Özgün Videolarınızla Hemen İzlenmeleriniz Arttırıp Para Kazanmaya Başlayın !

-Youtube

İnstagram'da Takipçi Satın Alarak Kurumsal yada Bireysel Hesabınızın Etkileşimini Arttırın

-İnstagram
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image

Sana yardım etmek için burdayız

Müşterilerimizden Aldığımız Geri Dönüş Raporlarına Göre Düzenlenmiştir.

Sizlere Karşı Dürüstüz

92%
Müşteri Memnuniyeti
86%
Zamanında Teslim
80%
Çözüm Üreticilik
96%
Beklentiyi Karşılama
WhatsApp'dan Yaz